Hayallerin önündeki bulanık engeller

ABD'li göz bakım markasından güven üzerine bir film.

30.07.2018 - 18:03 | Arzu Nilay Kocasu

Pearle Vision

Büyük hayalleri olan küçük bir kız Olivia. Okçuluğa, tenise meraklı; tarihi, uzayı anlamak istiyor. Ancak Olivia büyürken ufak ufak bozulmaya başlayan gözleri, hayalleri ile arasındaki mesafeyi onun için biraz kestirilemez, biraz bulanık kılıyor.

Ne yapmalı? Olivia’ya gözlük almak, elbette en etkili çözüm. Peki ya Olivia’ya onun tutkularını destekleyecek bir gözlük almak çok daha iyi olmaz mıydı?

Pearle Vision’ın geçen yıl Clio Ödülü’ne layık görülen Ben’s Glasses isimli reklam filminin devamı olarak kurgulanan film, tıpkı selefi gibi, markanın hedef kitlesi nezdinde gerçekleştirdiği araştırmadan elde edilen verilerden doğmuş: “Güven, özellikle göz bakım alanında, bir dizi ufak andan oluşur” diyor Pearle Vision CMO’su Doug Zarkin: “Bu anları, bir doktorun hastasını bir insan olarak tanımaya başlaması ve muayeneyi aceleye getirmeye çalışmaması üzerinden okumak mümkün.”

Merak edenler için, Ben’s Glasses:

KÜNYE

  • Reklamveren: Pearle Vision
  • Reklam Ajansı: Energy BBDO
  • Yapımevi: Sanctuary
  • Yönetmen: Elle Ginter
Kaynak: Adweek

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.