Fikrin varsa bir mesaj yolla: +1-917-324-1034

Havas New York CCO'su Harry Bernstein, stajyer adaylarının fikirlerini cep telefonuna bekliyor.

29.03.2018 - 14:06 | Arzu Nilay Kocasu

Fikrin varsa bir mesaj yolla: 917-324-1034

Kariyerini reklam sektöründe şekillendirmek isteyen azimli bir genç misiniz? Hayallerinizdeki özgeçmişi oluşturmanızı sağlayacak yola çıkan kapının, önemli bir ajansta edineceğiniz ilk staj tecrübesiyle açılacağına mı inanıyorsunuz? Eğer iyi bir fikriniz ve lojistik engelleri aşmanızı sağlayacak imkânınız varsa Havas New York sizi bekliyor… Tabii önce Harry Bernstein’ı ikna etmeniz koşuluyla.

Havas New York Chief Creative Officer’ı Bernstein, ajansın stajyer ihtiyacını karşılamak için cüretkâr bir projenin liderliğini üstleniyor şu sıralar. New York City’nin yanı sıra ülke genelinde 14 üniversitenin kampüslerine astığı afişlerle Havas New York’ta staj yapmak isteyenlerin fikirlerini kendisine iletmeleri için cep telefonu numarasını paylaşan Bernstein, gelen tüm mesajları dikkatle okumak için hazır.

Fikrin varsa bir mesaj yolla: 917-324-1034

Herkese açık olan başvuru kapsamında Harry Bernstein, 11 Nisan tarihine kadar adayların fikirlerini cep telefonuna bekliyor. 11 Nisan’dan sonra Bernstein’in seçeceği 40 stajyer New York City’ye gelerek Haziran 2018 itibarıyla 10 hafta boyunca Havas New York stajyeri olarak ajanstaki kariyerine başlayacak.

Fikrin varsa bir mesaj yolla: 917-324-1034

Adweek ile gerçekleştirdiği röportajda, paylaştığı numaranın iş telefonu olduğunu ve sonsuz sayıda mesajı okumaya hazır olduğunu belirten Bernstein’ın adaylardan beklentisinin portfolyo linkleri gibi alelade bilgiler değil, dünyayı daha iyi bir yer haline getirecek fikirler olduğunu ekleyelim.

Kaynak: Adweek

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.