Havas, markalarını ve yapısını sadeleştiriyor

Yeni oluşturulan ‘Havas Medya Grubu’ Havas'ın tüm medya ajanslarını da içeriyor.

24.01.2013 - 17:00 | MediaCat

Havas, markalarını ve yapısını sadeleştiriyor

Havas, sade ve esnek yapısını öne çıkarmak için entegrasyon stratejisinde bir adım daha atacağını açıkladı.

Buna göre, 126 pazarda bulunan MPG ve Media Contacts ve 13 pazarda yer alan Arena Medya da yeni oluşum dâhilinde Havas Medya adıyla grubun çatısı altında toplanıyor.

Dijital uzmanlık ve içerik pazarlamanın merkezde yer aldığı yeni ve sade bir yapı ile desteklenen bu yeni organizasyonla birlikte medya ayağı, Havas’ın yaratıcı birimi Havas Creative Group (Havas Worldwide global ağı ve Arnold Worldwide’ı içeriyor) ile paralel işleyecek.

Başkanlığını Havas Medya Grubunun CEO’su Alfonso Rodés’in yaptığı yeni bir icra komitesi söz konusu yapılanmayı yönetecek.

Yeni oluşumda yeni görevler

Havas Medya Grubu’nun Global Yönetim Müdürü olarak atanan Havas Medya Fransa’nın CEO’su Dominique Delport, tüm ülkeler, tüm markalar, strateji, new business, dijital entegrasyon ve araştırmadan sorumlu olacak.

Middle Ofis Global Başkanı olan Michel Sibony, tüm global planlamayla ve satın alma operasyonlarıyla ve ayrıca grubun dijital ve uzmanlık teklifleriyle ilgilenecek; Back Ofis Global Başkanı Jordi Ustrell ise IT, İK, hukuk ve finans gibi global destek hizmetlerinden sorumlu olacak.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.