Hasbro Türkiye, Orta Doğu ve Kuzey Afrika’yı yönetecek

Hasbro’nun Orta Doğu ve Kuzey Afrika bölgeleri yönetimi Hasbro Türkiye Genel Müdürü Canan İlter’e bağlandı.

04.06.2012 - 00:00 | MediaCat

Hasbro’nun CEO’suBrian Goldner geçtiğimiz günlerde ayında ilk kez Türkiye’ye geldi.  Her yıl dünya genelinde yaklaşık 500 milyon adet oyuncak satan Hasbro’yu çizgi dizileri, lisanslı ürünleri ve dijital platformdaki oyunlarıyla “markalı eğlence şirketi”’ne dönüştüren Brian Goldner, Türkiye’yi Hasbro’nun Dünyada Gelişen Pazarlar kategorisinde ilk beşteki “yıldızlı” ülkeler arasında konumladı.

Goldner, yakından izleyip takip ettiği ülkeler arasında bulunan Türkiye’yi ziyareti sırasında şunları söyledi: “Dinamik, değişken ve büyüyen bir şirketin CEO’su olmaktan dolayı çok şanslıyım. Burada olmamın sebebi de Türkiye’nin de aynı şekilde dinamik, değişken ve büyüyen bir pazar olması. Genç nüfusu, hızla büyüyen ekonomisi ve stratejik konumuyla Türkiye, Hasbro için çok önemli ve gelecek vaat eden bir pazar. Türkiye’nin bölgedeki gücüne inanıyoruz ve bu bağlamda daha kapsamlı yatırım yapmak ve faaliyetlerimizi geliştirmek üzere Orta Doğu ve Kuzey Afrika bölgelerini Hasbro Türkiye Genel Müdürü Canan İlter’e bağladık.”
 

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.