MediaCat

Harry Potter da evde

Harry Potter ve Felsefe Taşı’nı dünyaca ünlü isimlerin sesinden dinleyin.

Harry Potter da evde

Coronavirus salgını nedeniyle dünya genelinde herkesin mümkün olduğunca evlerinde kaldıkları bugünlerde, insanları sosyal mesafeyi korumaya teşvik etmek ve karantina dönemini -en azından “Potterhead”ler için- daha eğlenceli kılmak isteyen Wizarding World ve J. K. Rowling, eğlenceli ve ücretsiz bir inisiyatife imza attı: Harry Potter at Home.

Harry Potter serisinin ilk kitabı Harry Potter ve Felsefe Taşı’nın bölümlerinin ünlü isimler tarafından okunduğu sesli kitap projesinde birinci bölüm “The Boy Who Lived”i okuyan isim bundan yaklaşık 20 yıl önce beyazperdede Harry Potter olarak karşımıza çıkan Daniel Radcliffe.

17 bölümden oluşan kitabın okunması, haziran sonuna kadar, her hafta yayınlanacak yeni bir bölümle devam edecek. Stephen Fry, David Beckham, Dakota Fanning, Homa Dumezweni ve Eddie Redmayne gibi isimlerin sesleriyle hayat bulacak bölümlere ücretsiz olarak Spotify’dan erişebilir; dilerseniz, Radcliffe’in ilk bölümü okuduğu videosuna buradan ulaşabilirsiniz.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.