MediaCat

Hamam Türkiye’de ki ilk mağzasının kapılarını açıyor

Ödüllü tasarımları ve birbirinden özel koleksiyonları ile havlu ve bornoz üretiminde…

Hamam Türkiye’de ki ilk mağzasının kapılarını açıyor

Ödüllü tasarımları ve birbirinden özel koleksiyonları ile havlu ve bornoz üretiminde dünyanın bir numaralı markası haline gelen HAMAM, Türkiye’de ki ilk mağazasını Adres İstanbul’da açıyor. Mimarı konsept konusunda dünyanın en iyileri arasında gösterilen Zeynep Fadıllıoğlu’nun tasarımını yaptığı mağazada, ünlü tasarımcı Aziz Sarıyer tarafından dizayn edilen HAMAM koleksiyonları da yer alacak.

Banyo & Spa ritüelini yeniden yorumlayan HAMAM, eşsiz koleksiyonları ve her biri kendi alanında üstün başarılara sahip tasarımcılarla yaptığı işbirliği sayesinde hem dünyada hem de ülkemizde aranılan bir marka haline geldi. Adını önce yurtdışında duyuran HAMAM şimdi de Türkiye’de mağazalaşma sürecini başlattı ve ilk mağazasını Adres İstanbul’da açmak için çalışmalara başladı.
Turquality kapsamında desteklenen en genç marka olma özelliği taşıyan HAMAM’ın mağaza ve corner tasarımlarını, mimarı konsept konusunda dünyanın en iyileri arasında gösterilen Zeynep Fadıllıoğlu hazırladı. Zeynep Fadıllıoğlu’nun HAMAM için hazırladığı konsept 2008’den itibaren HAMAM’nın yurtdışındaki mağaza ve corner’larında uygulanıyordu.

HAMAM dünyanın en kaliteli ve sofistike banyo giysilerini üretmekle kalmıyor aynı zamanda Conran, Selfridges, Printemps, Le Bon Marche, Harrods, Takashimaya, Mitsikoshi, La Rinescente gibi dünyanın en prestijli ve lüks department store’larında satışa sunuyor. HAMAM markalı ürünler 38 ülkede, 73 şehir ve 195 satış noktasında satılıyor.

Dünya banyo tekstili sektörüne “Tasarım Anlayışını” getirmek niyetinde olan HAMAM, endüstriyel tasarımcılarla birlikte hazırladığı yeni Bath & Spa Koleksiyonlarında, havlu ve pike kumaşını en az kesmek ve dikmek disiplini içinde, her parçasına başka faydalı fonksiyonlar yükleyerek, akıllı ürünler ortaya çıkarmak istedi. HAMAM markasının bu koleksiyonu İstanbul Design Week’te en iyi dizayn ödülünü kazandı. HAMAM için Aziz Sarıyer tarafından hazırlanan bu koleksiyon ayrıca EDIDA Banyo kategorisinde de ödüle aday gösterildi.

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.