‘Bana Kitap Al’ın yaratıcılarından GittiGidiyor’a eğlenceli gönderme

'Sütü Seven Kamyoncu', 'Bana Kitap Al', 'Esmeralda' gibi gençlerin gözdesi olan videoların yaratıcısı...

27.10.2008 - 12:03 | MediaCat

‘Sütü Seven Kamyoncu’, ‘Bana Kitap Al’, ‘Esmeralda’ gibi gençlerin gözdesi olan videoların yaratıcısı Volkan Öge, Tansu Tunçel ve Ömür Cedimağar adlı amatör müzisyenler, şimdi de ‘Ah Anam Lahanam’ isimli çalışmalarıyla internette tıklanma rekorları kırmaya aday.

Sanal dünyada büyük bir hayran kitlesine sahip olan grubun yeni çalışması internet tutkunlarıyla buluşalı çok kısa bir süre olmasına karşın, şimdiden 220 bini aşkın kişi tarafından izlendi. Son günlerin en fazla konuşulan videosu olan ‘Ah Anam Lahanam’ kısa sürede Türkiye’nin en başarılı viral kampanyası olarak öne çıkıyor.

İnternet dünyasında birçok başarılı projeye imza atan 41? 29! ile birlikte gerçekleştirdikleri yeni çalışmalarında Türkiye’nin en büyük ve en işlek alışveriş merkezi GittiGidiyor.com’a eğlenceli göndermeler yapan grup, Sertab Erener’in ‘Sevdam Ağlıyor’ adlı şarkısına yaptıkları yeni cover(!) ile izleyenleri gülmekten kırıp geçiriyor. Tarzlarının dışındaki ‘Ah Anam Lahanam’ çalışmasıyla çeşitli televizyon programlarına konuk olan ekip, çok olumlu yorumlar alıyor.

Grubun şarkılarını hala keşfetmeyenler ve ısrarla eğlenmeye devam etmek isteyenler için: http://www.timsah.com/Ah-anam-lahanam/q0QVrzu6j7x

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.