Hack For Good 2020 başvuruları devam ediyor

Bu yıl dördüncüsü düzenlenecek yarışma için son başvuru tarihi 22 Ekim'e uzatıldı.

19.10.2020 - 16:53 | MediaCat

Hack For Good 2020

Facebook tarafından Felis Ödülleri kapsamında bu yıl dördüncüsü gerçekleştirilecek Hack For Good başvuruları kabul etmeye devam ediyor. Bu yıl Kadın Emeğini Değerlendirme Vakfı (KEDV) işbirliğinde düzenlenecek yarışma, kadınların ekonomik girişimler başlatmalarını ve bu girişimleri yürütmelerini sağlayacak ekonomik güçlendirme projesine destek olmayı amaçlıyor.

22 Ekim’e kadar başvuruları kabul edecek Hack For Good 2020 hakkında detaylı bilgiye buradan ulaşabilir, aynı adresten yarışmaya başvuru yapabilirsiniz.

Güncellenen Hack For Good 2020 takvimi şöyle:

22 Ekim Perşembe: Kayıt için son gün.

23 Ekim Cuma: Brief Paylaşımı – KEDV’in detaylı kampanya brief’i katılımcı ajanslara gönderilecektir.

26 Ekim Pazartesi: Brief Soru / Cevap Toplantısı – KEDV ve Facebook ekibiyle birlikte yapacağımız çevrimiçi toplantıya bağlanabilir ve brief’le ilgili sorularınızı sorabilirsiniz. Toplantı detayları katılımcı ekiplerle paylaşılacaktır.

30 Ekim Cuma: Proje Teslimi – 30 Ekim Cuma akşamına kadar sunumların teamturkey@fb.com e-mail adresine gönderilmesi gerekmektedir.

5 Kasım Perşembe: Online Jüri Sunumu – Kısa listeye kalan ekipler; Facebook, Kapital Medya ve KEDV tarafından oluşturulan jüriye, 5 Kasım’daki Felis Jürisi kapsamında sunumlarını yapacak. Her ajansın sunum için 15 dakika süresi olacak.

12-13 Kasım: Ödül Töreni

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.