Haber Atölyesi’ne yeni müşteri

Haber Atölyesi, 30 yıldır liderlik, takım etkinliği ve kurumsal değişime odaklı çözümler üzerine hizmet sunan...

08.01.2011 - 00:00 | MediaCat

Haber Atölyesi, 30 yıldır liderlik, takım etkinliği ve kurumsal değişime odaklı çözümler üzerine hizmet sunan ve bir dünya şirketi olan Blanchard® International’e medya iletişim konusunda hizmet verecek.

Blanchard® International, dünyada 35’i aşkın ülkede sayısız kuruma liderlik, takım etkinliği ve kurumsal değişime odaklı çözümler üzerine eğitim hizmetleri veriyor. Dünya genelinde 12’den fazla dilde eğitim hizmetlerini sunan Blanchard® International, bu eğitimler ile liderlerin ve çalışanların verimliliğini, performanslarını ve motivasyonlarını arttırırken, müşteri sadakatini sağlama, problem çözme gibi becerileri de geliştiriyor. 2010 yılında dünya çapında yapılan bir araştırma sonucuna göre, dünyanın en iyi liderlik kurumlarından biri olarak seçilen Blanchard® International, Türkiye’deki iletişim çalışmaları için Haber Atölyesi’ni seçti.

Haber Atölyesi’nin hizmet verdiği müşterileri arasında Sun Holding, Jimmy Key, Arena Su Sporları, Head, Jack Wolfskin, TBS, Yuvataş İnşaat, Wicasa Group, Hisar, Doğrudan Pazarlama İletişimcileri Derneği, Avrupa Kültür Derneği, Avrupa Kültür Başkenti Ajansı, ES Voleybol, Daruma Finans, Rossopomodoro, Mihman Balık ve Esas Holding iştiraki olan Bonservis yer alıyor.