Güzel Sanatlar’a yeni başkan

Ajans yeni başkanını duyurdu.

20.01.2016 - 11:56 | MediaCat

Güzel Sanatlar’da yönetim değişikliği

Geçen yıl görevi Alper Üner’den devralarak Reklamcılar Derneği’nin yeni başkanı olarak görevine başlayan Kayhan Şardan, Güzel Sanatlar’da 2008 yılından bu yana sürdürdüğü ajans başkanlığı görevini Burçin Ergünt’e devrederek grubun yaratıcı ajanslardan sorumlu yönetim kurulu üyesi oldu.

Güzel Sanatlar Grubu’na 2009 yılında Ping’in ortağı ve ajans başkanı olarak giren Burçin Ergünt konuyla ilgili yaptığı açıklamada ajansların varoluş sebeplerinden birinin de değişimi sürekli kılmak olduğunu belirterek hem kariyerindeki ürün geliştirme tecrübelerinin hem de grubun dijital ajansında geçirdiği yedi yıllık deneyimin Güzel Sanatlar’a faydalı olması için çalışacağını söyledi.

Yeni görev dağılımıyla birlikte duyurulan bir diğer haber ise dijital ajans Ping’in akıbetiyle ilgili: Grup, Ping’i Güzel Sanatlar bünyesine katma kararı aldı. Grubun yeni dönemi hakkında konuşan Kayhan Şardan, bir yandan grubun yaratıcı ajansları Güzel Sanatlar ve Blab’a stratejik önceliklendirme ve operasyonel verimlilik konularında destek olurken diğer yandan Reklamcılar Derneği Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini de sürdüreceğini açıkladı.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.