MediaCat

Günsan’a yeni pazarlama direktörü

Günsan’da pazarlama direktörü olarak görev alacak isim belli oldu.

Günsan’a yeni pazarlama direktörü

Anahtar priz serileri, grup priz, otomatik sigortalar, kompakt şalterler, kaçak akım röleleri, sigorta kutuları ve aksesuarları gibi elektrik tesisat ekipmanları üreten Günsan Elektrik’te üst düzey bir atama gerçekleşti. Şirketin pazarlama direktörlüğünü üstlenecek isim Burcu Mungan oldu.

2010 yılında Sabancı Üniversitesi Yönetim Bilimleri Fakültesi’nden mezun olan Burcu Mungan, kariyerine Schneider Electric’te proje sorumlusu olarak başladı. Mungan, 2011 yılında pazarlama iletişimi uzmanı görevine atandı ve aynı dönemlerde Marmara Üniversitesi Üretim Yönetimi ve Pazarlama Yüksek Lisans Programı’nı tamamladı. 2014-2016 yılları arasında pazarlama iletişimi yöneticisi olarak şirketin farklı iş birimlerinin marka ve iletişim stratejilerinden sorumlu oldu. Şirketin “Genç Liderler” programı kapsamında eğitimler aldı ve INSEAD’ın Women in Leadership programını tamamladı. 2017 yılında şirketin Türkiye pazarlama iletişimi direktörü olarak atanan Mungan, marka konumlandırma ve talep yaratma stratejilerinden sorumlu oldu. Daha sonra Orta Asya ve Pakistan bölgelerinin de sorumluluğunu üstlenerek çok sayıda projeye imza attı.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.