MediaCat

Değişime öncülük eden kadınlar

Hershey Kanada’dan ülkedeki başarılı kadınların görünürlüğünü artırmayı hedefleyen kampanya.

Değişime öncülük eden kadınlar

Hershey Kanada, 8 Mart öncesinde başlattığı yeni kampanyayla ülkede girişimleriyle değişimlere öncülük eden kadınların hikâyelerini daha görünür kılmayı amaçlıyor. Markanın Girl Up ile ortaklaşa yürüttüğü ve Kanada dahil altı uluslararası pazarda daha hayata geçirdiği kampanya aslında 2020’de Brezilya’da başlayan #HerSHE’nin devamı niteliği taşıyor.

Hershey Kanada Kıdemli Pazarlama Müdürü Brittany Chopra’nın “daha fazla kadının başarılarını görünür kılmayı hedefleyen küresel bir hareket” olarak tanımladığı kampanyada, Torontolu sanatçı Gosia Komorski’nin illüstrasyonlarıyla Hershey çikolata paketlerinin üzerinde topluluklarında kalıcı değişimler yaratan beş kadın öne çıkarılıyor: St. Boniface Street Links and Morberg House Kurucu ve Yönetici Direktörü Marion Willis, sürdürülebilir moda tasarımcısı Natalya Amres, Müslüman Kadınlar Yaz Basketbol Ligi Kurucusu ve Yönetici Direktörü Fitriya Mohamed, trans aktivist Yasmeen Persad ve 100% Skate Club Kurucusu Erica Jacobs.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.