MediaCat

Gündelik hayatın arka planındaki diziler

Amazon Prime Video’dan dizilerin sıradan hayatlar üzerindeki sıradışı etkilerini anlatan bir kampanya.

Gündelik hayatın arka planındaki diziler

Amazon’un steaming hizmeti Amazon Prime Video, reklam ajansı Droga5 ile geçen yıl başladığı Great Shows Stay With You kampanyasına dört yeni reklam filmiyle devam ediyor.

Droga5’ın Accenture Interactive tarafından satın alınmasından bu yana marka için yaptığı ilk iş olan devam kampanyasında sıradan insanların, izledikleri dizilerin etkisiyle sergiledikleri sıradışı hareketlere odaklanan Amazon Prime Video; her filmde ayrı bir diziyi işlediği kampanyada The Marvelous Mrs. Maisel, Hanna, New Amsterdam ve All or Nothing: Manchester City dizilerinin insan hayatı üzerinde ne denli tesirli olabileceğini gösteriyor.

“Amazon Prime Video için hazırladığımız bu kampanyayla iyi içeriğin izleyicilerini değiştirme konusunda ne denli tesirli olduğunu keşfetmeye devam ediyoruz. Bir kere daha, sıradan insanları sıradışı şekillerde hareket ederken görmenin keyfine varıyoruz. Ancak, bu kez, karakterlerimizin yaşamlarının yalnızca tek bir, dramatik ânına dalıyoruz” diyen Droga5 Grup Kreatif Direktörü Raphael Basckin, kampanyayı yorumlamaya şu sözlerle devam ediyor:

“Bu kampanyanın esas keyfi, tüm dikkatler üstlerindeyken bu insanların aklından neler geçtiğini hayal etmek. Yükselen bir müzik sesi duyuyorlar mı? Etraflarındaki insanların dikkatli bakışlarını üstlerinde hissediyorlar mı? Yaşanmakta olan o âna dair nasıl bir his besliyorlar? Ve en önemlisi, tüm bu hissettiklerinin kaynağının ne olduğunun farkındalar mı?”

Merak edenler için, kampanyanın geçen yılki ilk ayağında yayınlanan reklam filmleri şöyle:

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.