Gümüşsuyu reklam ajansını belirledi

Gümüssuyu'nun 50 yıllık üretim tecrübesi ve birikimi ile tam entegre tesislerde halı üretimi gerçekleştiren...

24.07.2009 - 17:45 | MediaCat

Gümüssuyu’nun 50 yıllık üretim tecrübesi ve birikimi ile tam entegre tesislerde halı üretimi gerçekleştiren Modern Halı, Temmuz ayı itibariyle iletişim faaliyetlerini Smart Reklam ile sürdürme kararı aldı.

Teknolojik ve estetik açıdan sektörün öncü markası olan Gümüşsuyu gerek iç gerekse dış pazarda büyük ilgi görerek, emin adımlarla büyüyerek güçleniyor. Gümüşsuyu 2009’da 13 ayrı koleksiyon ve 120’den fazla ürün çeşidini, Türkiye genelinde yaygın bayi ağı ile tüketicilerine sunuyor.

Converse-Columbia, BankPozitif, Soley, NEC ve Infocus’unda aralarında bulunduğu müşterilerine tam hizmet reklam hizmetleri sunan Smart Reklam da 2002 yılından bu yana faaliyet gösteriyor.

Amerika’da uzun yıllar reklam, internet ve CRM konularında uzmanlaşan Smart İletişim Grup Başkanı Koray Taştan, “Köklü, halı sektörünün jenerik markası konumundaki Gümüşsuyu ile çalışmaktan çok memnun olduğunu ve birlikte çok başarılı işlere imza atacaklarına inandığını dile getiriyor.”

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.