Gülaylar Grup’a yeni ajans

80 yıldır Türkiye'de birçok yeniliğe imza atan Gülaylar Grup, kuyumculuk sektöründeki markaları için reklam faaliyetlerine...

24.04.2009 - 11:33 | MediaCat

80 yıldır Türkiye’de birçok yeniliğe imza atan Gülaylar Grup, kuyumculuk sektöründeki markaları için reklam faaliyetlerine Kömen Ajans M&C Solutions ile devam etme kararı aldı. Altın, pırlanta ve mücevher gibi değerli takı tasarımlarını çok yakında çeşitli mecralar aracılığıyla müşterilerine sunacak olan Gülaylar, akıllı yatırımı, güveni ve zerafeti iletişim faaliyetlerinde sıkça vurgulamayı hedefliyor.. Tüketicileriyle henüz buluşmayan Gülaylar Reklam kampanyası ile ilgili Kömen Ajans M&C Solutions Ajans Eş Başkanı Serhat Karahüseyin düşüncelerini “Uzun süredir Türkiye’de çeşitli reklam kampanyalarına imza atmış bir reklam ajansı olarak Gülaylar ile bu ortaklığımızdan dolayı son derece mutlu ve heyecanlıyız. Çalışmalarına başladığımız ve yakında sizlerle buluşacak olan reklam kampanyamızlada iyi bir geri dönüş alacağımızı düşünüyorum” şeklinde dile getirdi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.