Grup satın alma sitesi infografiği açıklandı

Grup satın alma sitesi grupfoni’nin kurucu ortağı ve genel müdürü Burak Hatipoğlu’nun paylaştığı bilgilere göre kadınlar, grup satın alma modeline erkeklerden daha fazla ilgi gösteriyor.

30.05.2011 - 00:00 | MediaCat

Grup satın alma sitesi grupfoni’nin kurucu ortağı ve genel müdürü Burak Hatipoğlu’nun paylaştığı bilgilere göre kadınlar, grup satın alma modeline erkeklerden daha fazla ilgi gösteriyor. Ayrıca kadınlar daha çok sağlık ve güzellik fırsatlarını satın alırken, erkekler etkinlik fırsatlarını almayı tercih ediyor.

1 milyon 350 bini aşkın üyesi bulunan grupfoni’nin üyelerinin %65’ini kadınlar, %35’ini ise erkekler oluşturuyor.

grupfoni’nin paylaştığı infografiğe göre erkek ve kadınların ilgi gösterdiği fırsat kategorileri farklılık gösteriyor. Kadınlar en çok sağlık ve güzellik, erkekler ise konser, sinema, tiyatro gibi etkinlik fırsatlarına ilgi gösteriyor. Kadınların sağlık ve güzelliğin yanı sıra ilgi gösterdikleri fırsatların başında etkinlik ve yeme-içme gelirken, erkekler etkinlik fırsatlarından sonra yeme-içme fırsatlarını değerlendirmeyi tercih ediyor.

En çok ilgi İstanbul’dan

Şu an 12 şehirde aktif olarak faaliyet gösteren grupfoni’de bugüne kadar satılan kuponların %75’i İstanbul, %9’u Ankara ve %6’sı da İzmir’den alındı. Satılan kuponların %10’u ise tüm Türkiye’ye dağılıyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.