Kristal Elma’da 150 ödül sahibini buldu

Kristal Elma 2016'nın kazananları ödüllerine kavuştu.

10.10.2016 - 11:23 | MediaCat

Bu yıl 5-7 Ekim tarihlerinde Uniq Istanbul Volkswagen Arena’da 28’incisi düzenlenen Kristal Elma Ödülleri, iki günlük bir ödül töreninin ardından 11 kategoride 150 Kristal Elma’yı sahiplerine kavuşturdu.

İlk gününde 86 Kristal Elma’nın dağıtıldığı etkinlikte Bölge Büyük Ödülü Arvento için hazırladığı Varınca Selfie Çek çalışmasıyla SVStudios’a, Medya Büyük Ödülü Vodafone Türkiye / Vodafone Arena için hazırladığı Çok Bekledik çalışmasıyla Tribal Worldwide Istanbul’a ve Basın Büyük Ödülü Borusan Otomotiv / Land Rover için hazırladığı Geri Görüş Kamerası – Goril & Kurbağa çalışmasıyla TBWA\ISTANBUL’a gitti.

64 Kristal Elma’nın sahiplerini bulduğu ikinci günün büyük ödül kazanan ajanslarıysa şöyle: BLAB (“Yeniden Gidersin”, Meyhanedeyiz.biz, Film – TV Sinema Kategorisi), Unilever Türkiye (“Axe One Song Stand”, Axe, Dijital Kategoriler) ve Concept (“A Şıkkı”, A101, Kampanyalar).

Festivalin tüm kazananlarının listesine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Kristal Elma Reklam Ödülleri 2016 Kazananları Tam Listesi [PDF: 605 KB]

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.