Grup 7’nin yeni genel direktörü

Grup 7 İletişim Danışmanlığı, ilk Genel Direktörü’nü kendi içinden yetiştirdi

28.02.2011 - 00:00 | MediaCat

Grup 7 İletişim Danışmanlığı, ilk Genel Direktörü’nü kendi içinden yetiştirdi.

18 yıllık gazetecilik deneyiminin ardından 1999 yılında Grup 7’ye katılan Şenay Kalkan, ajansın ilk genel direktörü oldu. 2008’de şirketin ortakları arasına katılan ve Başkan Yardımcılığı’na yükselen Şenay Kalkan, Genel Direktör olarak ajansın iç işleyişinden, müşteri ilişkilerinden, performansından ve büyümesinden sorumlu olacak. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi’nden mezun olan Şenay Kalkan, 1982 yılında başladığı Cumhuriyet Gazetesi’nde muhabirlik, istihbarat servisi şefliği, yazı işleri editörlüğü gibi farklı pozisyonlarda çalıştıktan sonra 1995’te ATV’ye geçerek kariyerine görsel basında devam etti. 1999’da NTV’de haber editörlüğü yaparken aktif gazeteciliğe son veren Kalkan, Grup 7 İletişim Danışmanlığı’na katılarak halkla ilişkiler sektörüne geçti.

1991 yılında kurulan Grup 7, 20 yıldan bu yana yurtiçi ve yurtdışından çok sayıda kurum ve markaya iletişim danışmanlığı hizmeti veriyor. 40 kişilik sürekli kadrosuyla müşterilerinin itibarını, rekabet gücünü ve marka algısını yükseltmek üzere çalışan Grup 7, İDA’nın kurucu üyesi olmanın yanı sıra Uluslararası İletişim Danışmanlığı Yönetim Standardı sertifikasına (CMS) da sahip bulunuyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.