Gram’a iki yeni müşteri

Son dönemde reklam sektörünün hızlı yükselen yıldızı Gram İstanbul, bünyesine kattığı yeni müşterilerle...

13.10.2008 - 11:49 | MediaCat

Son dönemde reklam sektörünün hızlı yükselen yıldızı Gram İstanbul, bünyesine kattığı yeni müşterilerle büyümeye devam ediyor. Eylül ayı içinde BAT ile anlaşmaya varan Gram, son olarak İstanbul’un yeni ve iddialı toplu konut projelerinden birinin; Realİstanbul’un iletişim çalışmalarını üstlendi.

Zeytinburnu’nda hayata geçirilecek olan Realİstanbul Projesi, eski İstanbul olarak bilinen bölgede yapılan ilk gelişim projesi olacak ve bölge için büyük bir katma değer yaratacak. İstanbul’un Avrupa yakasında merkezi bir lokasyonda 300 aileye ev sahipliği yapacak olan Realİstanbul, aynı zamanda İstanbul’da toplu taşıma sistemlerini en verimli kullanacak proje olma özelliğini de taşıyor. Kabataş-Zeytinburnu Tramvay Hattı, Yenikapı-Havalimanı Hafif Metro Hattı, Beylikdüzü-Zincirlikuyu Metrobüs hattı ve E-5 toplu taşıma imkanlarından direkt olarak faydalanacak olan Realİstanbul’da 15’er katlı 5 blok yer alacak.

İşbirliği süresince Gram İstanbul, Realİstanbul’un tüm çizgialtı ve çizgiüstü iletişim ihtiyaçlarını karşılayacak. Bu noktada iddialı bir kampanyanın hazırlıkları başladı bile…

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.