Gözünü yumma, sahnene sahip çık

Kültür, sanat ve eğlence sektörü çalışanları seslerini sosyal medya kampanyasıyla duyuruyor.

02.06.2021 - 16:02 | Sencer Uçar

Ülkemizde bu ay itibarıyla başlayan kademeli normalleşme kapsamında sokağa çıkma sınırlamaları esnetilmiş, restoranlardan spor salonlarına, halı sahalardan kafelere birçok işletme ve çalışanları için belirli kurallar dahilinde normalleşme süreci devreye alınmıştı. Pandeminin başından bu yana zor günler geçiren, oldukça sınırlı destek sunulan ve seslerini defalarca duyurmaya çalışan müzik, sahne, eğlence sektörü çalışanları, işletme ve sanatçılara yönelik, kademeli normalleşme kararlarında herhangi bir adım atılmamıştı.

Sektör çalışanları seslerini bir kez daha duyurmak amacıyla dün sosyal medyada #gözünüyumma ve #sahnenesahipçık etiketleriyle harekete geçti. Müzik mekânı Jolly Joker öncülüğünde başlatılan kampanyada yetkili idari kuruluşlar sahnelere sahip çıkmaya çağrılırken, çalışanların sesinin daha geniş kitlelere ulaşabilmesi için herkes kampanya görsellerini kendi hesaplarından paylaşmaya davet edildi.

Birçok isim kampanyaya desteğini sosyal medya paylaşımlarıyla sürdürüyor:

KÜNYE

  • Reklamveren: Jolly Joker
  • Reklamveren Temsilcisi: Derya Artan, Cansu Kul
  • Reklam Ajansı: Geometry İstanbul
  • Kreatif Ekip: Emre Süvari, Selin Eror, Ayça Eriş
  • Müşteri İlişkileri: Celil Kaya, Kerim Togay

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.