Gördükleriniz havai fişek değil

İsviçreli sivil toplum kuruluşu Non-Violence Project'ten İsrail ve Hamas arasındaki çatışmaların ağır bedeline dikkat çeken kampanya.

26.05.2021 - 13:12 | Simge Şenses

Gördükleriniz havai fişek değil

Gençlere çatışmaların barışçıl yollarla nasıl çözülebileceği konusunda ilham ve motivasyon sağlamayı misyon edinen İsviçre merkezli sivil toplum kuruluşu Non-Violence Project, İsrail ve Hamas arasındaki çatışmalarda sivil vatandaşların aldıkları yaralara parmak basan bir kampanya yayınladı.

Kreatif ajans Anónimo tarafından tasarlanan çarpıcı kampanyada, uzaktan havai fişek gösterisini andıran yaşam alanlarının bombalanma görüntüleri, bölgedeki sivillerin yüzleştiği acı gerçekliği anlatan cümlelerle birleştirildi.

Gördükleriniz havai fişek değil

Hayır, bu bir yeni yıl kutlaması görüntüsü değil. İsrail ve Hamas arasındaki çatışmalar sırasında çoğu sivil olmak üzere en az 207 insan hayatını kaybetti.

Gördükleriniz havai fişek değil

Hayır, burada bir futbol final maçı oynanmıyor. İsrail ve Hamas arasındaki çatışmalar sırasında insanların bildiği tek fişek, her gün bölgelerine düşen 428 füze oldu.

Gördükleriniz havai fişek değil

Hayır, burası bir konser alanı değil. İsrail ve Hamas arasındaki çatışmalar sırasında masum insanlara 3 binden fazla füze atıldı.

Kaynak: Ads of the World

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.