GoodWorks, Eurocom Worldwide’a katıldı

GoodWorks artık global PR ve pazarlama iletişimi ajansı ağı Eurocom Worldwide'ın bir parçası.

08.12.2021 - 15:33 | MediaCat

GoodWorks’e yeni marka

GoodWorks İletişim Danışmanlığı, global PR ve pazarlama iletişimi ajansı ağı Eurocom Worldwide’a katıldı. Deneyim ve birikimleriyle Türkiye pazarında uluslararası şirketlere hizmet verecek olan GoodWorks, Eurocom Worldwide işbirliğiyle Türkiye’deki iş ortaklarına da uluslararası pazarlarda ve B2B operasyonlarında destek sağlayacak.

B2B ve teknoloji alanında yetkinliğini kanıtlamış iletişim ajanslarından oluşan Eurocom Worldwide, Avrupa’nın yanı sıra Birleşik Arap Emirlikleri, Çin, Hindistan, Brezilya gibi birçok ülkeyi kapsıyor ve dünyanın beş farklı kıtasında faaliyet gösteriyor. 2002 yılında Londra’da kurulan ağ şu anda 29 iletişim ajansı ile 500’ü aşkın iletişim uzmanını bünyesinde barındırıyor.

GoodWorks Ajans Başkanı Ergun Gümrah

Eurocom Wolrdwide’a katılmaktan büyük heyecan duyduklarını belirten GoodWorks Ajans Başkanı Ergun Gümrah, “Yedinci yaşını kutlayan ajansımız kısa sürede imza attığı başarılara bir yenisini daha ekledi. Bu başarı, uluslararası standartların üstünde danışmanlık verme tutkumuzla çalışan arkadaşlarımızındır. Eurocom Worldwide ağına katılarak hem GoodWorks’ü hem de ülkemizi küresel arenada temsil etmenin gururunu yaşıyoruz. Bu vesileyle önümüzdeki dönemde global pazarlara açılacak, Eurocom Worldwide üyesi ajanslarla işbirliği halinde faaliyetlerimizi genişleterek büyümemizi daha da artıracağız” dedi.

Eurocom Worldwide Network Direktörü Isabel Radwan ise “Türkiye’de sektörünün öncü ajansı olan GoodWorks’ü ağımıza dahil etmekten büyük mutluluk duyuyoruz. Yetenekli ekibi, güçlü referansları ve etkin müşteri portföyü ile GoodWorks, Eurocom Worldwide’ın girişimci ruhu ile tam olarak örtüşüyor” açıklamasında bulundu.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.