GNÇYTNK için yeni dönem başvuruları başladı

Program için son başvuru tarihi 1 Mart.

11.02.2021 - 15:44 | MediaCat

GNÇYTNK için yeni dönem başvuruları başladı

Turkcell’in gençlere tam zamanlı çalışma fırsatı sunduğu inovatif yeni mezun işe alım programı GNÇYTNK’te yeni dönem başvuru süreci başladı.

Vazgeçmeden sonuca ulaşacak, hayallerinin peşinden koşacak, teknoloji yatkınlığı yüksek, yeni koşullara hızlı adapte olabilecek yetenekleri Turkcell bünyesine katmayı hedefleyen GNÇYTNK programı bu yıl gençlere “Geleceğin İçin En İyisini Arıyorsan Uzaklarda Arama Çünkü Sen Turkcell’lesin” sloganıyla sesleniyor.

1994 yılı ve sonrası doğan, lisans son sınıf, yüksek lisans veya doktora öğrencisi, yeni mezun veya en fazla iki yıl tecrübeli adaylara açık olan GNÇYTNK programına turkcell.com.tr/gncytnk sayfasından başvuru yapılabiliyor. Programın son başvuru tarihi ise 1 Mart 2021.

Başvuru aşamaları dahilinde adaylar; online olarak deneyimleyecekleri oyunlaştırılmış genel yetenek, İngilizce dilbilgisi ölçümü, birebir ve departman mülakatları gibi farklı aşamalarından geçecekler, ayrıca ilgi duydukları departmana özel hazırlanmış vaka çalışmalarına ve yarışma kurgularına da dahil olacaklar. Tüm aşamaları başarıyla tamamlayan adaylar arasından seçilecek olan GNÇYTNK’ler, Turkcell’de teknoloji ve şebeke yönetimi, dijital servisler, satış ve pazarlama, tedarik zinciri, insan kaynakları, hukuk ve finans gibi farklı birimlerde çalışma şansı yakalayacak.

Bu yıl GNÇYTNK programına katılıp siber güvenlik alanını tercih eden adaylar, ek olarak siber güvenlik kampına da dahil olacaklar ve bu kampta alanının en iyi profesyonellerinden güçlü bir eğitim alma fırsatını bulacaklar. Eğitimi başarıyla tamamlayanlar, alanında tecrübeli siber güvenlik uzmanlarıyla tam zamanlı çalışabilecek ve tecrübelerini, bilgi birikimlerini de artırabilecekler.

Türkiye’nin en kapsamlı işe alım programları arasında yer alan GNÇYTNK’in bu yıl altıncısını düzenlemekten büyük mutluluk ve gurur duyduklarını vurgulayan Turkcell Hukuk, Regülasyon ve İnsan Kaynaklarından Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Serhat Demir, “GNÇYTNK programı sayesinde beş yılda bine yakın gencimizi istihdam ettik. Program sayesinde, Türkiye’nin geleceğini şekillendirecek genç yetenekleri Turkcell bünyesine katacağız. Turkcell olarak ülkemizin gücüne ve geleceğine inanıyoruz. Türkiye’nin Turkcell’i olarak sadece teknolojiye yatırım yapmakla kalmıyor, aynı zamanda Türkiye’nin geleceği gençlerimize de yatırım yapıyoruz. Turkcell olarak bu eşsiz programı daha uzun yıllar daha da geliştirerek sürdürmeyi amaçlıyoruz. Biz GNÇYTNK programını bir seçim süreci gibi görmekten çok, gençlerin farklı alanlarda eğitimler aldığı ve Turkcell’lilerle tanışarak kendilerini geliştirme fırsatı yakaladıkları bir platform olarak tanımlıyoruz” diye konuştu.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.