GNÇYTNK için başvuru süreci başladı

Başvuru için son tarih 29 Şubat.

03.01.2020 - 16:34 | MediaCat

GNÇYTNK için başvuru süreci başladı-01

Turkcell’in toplu tam zamanlı işe alım programı GNÇYTNK’in beşincisi için başvuru süreci 1 Ocak itibarıyla başladı.

Üniversite son sınıf öğrencileri veya yeni mezun, 27 yaşını geçmemiş gençlere fırsatların sunulduğu, kariyer koçluğu sağlayan programı başarıyla tamamlayanlar, Turkcell’in çeşitli departmanlarında çalışma şansına erişecek. Yeni yeteneklerin işe alım sürecinde ise Turkcell’in insan kaynakları departmanında çalışan, önceki dönemin genç yetenekleri rol oynayacak.

GNÇYTNK için hazırlanan reklam filminin konsepti, senaryosu ve rap şarkısı ise Turkcell İnsan Kaynakları İşveren Markası ekibince hazırlandı. Turkcell’e geçen yıl katılan 30 genç yeteneğin rol aldığı filmde Turkcell’deki iş yaşamı ve olanakları gerçek çalışanların gözünden tanıtıldı. Turkcell Genel Müdürü Murat Erkan’ın da gençlere eşlik ettiği film sosyal medyada paylaşıldı.

Testleri başarıyla geçenlere özel eğitimler verilecek

29 Şubat tarihine kadar gerçekleşecek başvuruların ardından elemeyi geçen gençler, mart ayından itibaren testlere girmeye başlayacak. Genel yetenek ve İngilizce testlerinde başarılı olanlar mart ayında videolu mülakata alınacak, nisan ayında ise insan kaynakları mülakatı gerçekleşecek. Tüm elemeleri başarıyla geçenler mayıs ayında kamplarda farklı departmanlardan eğitim alacak.

İnsan kaynakları, hukuk, finans gibi genel başvuru kamplarının yanı sıra app, cloud, cyber, developer ve data camp gibi kamplara katılacak gençler, eğitimlerini teknoloji ve dijital dünyaya dair tüm detaylara hâkim olarak tamamlayacak. Turkcell, kamplarda öne çıkan gençlere iş teklifinde bulunacak.

GNÇYTNK programına Türkiye’nin seçkin üniversitelerinde son sınıfta okuyan ya da iyi dereceyle mezun olmuş, eğitimlerini yüksek lisans ya da doktora programlarında sürdüren, yeni mezun ya da en fazla iki yıl iş deneyimine sahip, iyi derecede İngilizce bilen ve 27 yaşını aşmamış gençler Kariyerim.turkcell.com.tr adresinden başvurabilir.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.