GMK Grafik Tasarım Sergi ve Yarışması’na başvurular başladı

Yarışmanın kazananları 28 Kasım'da ödüllerine kavuşacak.

11.08.2016 - 08:30 | MediaCat

GMK Grafik Tasarım Sergi ve Yarışması'na başvurular başladı

Grafik Tasarımcılar Meslek Kuruluşu tarafından bu yıl 35’incisi düzenlenecek Grafik Tasarım Sergi ve Yarışması başvuruları kabul etmeye başladı. Afiş ve yazı karakteri tasarımı, illüstrasyon, mobil uygulama ve internet sitesi tasarımının da aralarında olduğu 35 farklı kategoriden katılımcıları bekleyen etkinlikte erken katılımlar 19 Ağustos’a kadar sürecek; başvuru süreciyse 23 Eylül’de sonlanacak.

GMK Grafik Tasarım Sergi ve Yarışması'na başvurular başladıÜniversitelerin grafik tasarım ve görsel iletişim tasarımı bölümlerinde eğitim gören lisans öğrencilerinin okullarında hazırladıkları projelerle katılabilecekleri Doğan Kitap Öğrenci Projeleri Özel Ödülü’nün yanı sıra yedi farklı özel ödülün dağıtılacağı etkinlikte Eczacıbaşı Yılın Genç Grafik Tasarımcısı Büyük Ödülü de sahibini bulacak.

Seçici kurulunda Ahmet Altun, Baran Baran, Barış Sarhan, Fahri Özkaramanlı, Memed Erdener, Murat Yılmaz, Örgüt Çaylı, Ulaş Eryavuz, Savaş Özay, Semra Güler gibi isimlerin yer aldığı Grafik Tasarım Sergi ve Yarışması’nın ödül töreni 28 Kasım 2016 tarihinde Mimarlar Odası Karaköy Binası’nda gerçekleştirilecek. Törenle birlikte açılışı yapılacak sergiyse 11 Aralık 2016 tarihine kadar ziyaretçilerini bekleyecek.

GMK üyesi olan veya olmayan tüm tasarımcıların diledikleri kategoriye diledikleri sayıda işle katılabilecekleri yarışmayla ilgili detayla bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.