Global Bilgi’ye yeni bir müşteri

Global Bilgi, bireysel emeklilik ve hayat sigortası sektörünün önde gelen şirketlerinden...

12.10.2009 - 00:00 | MediaCat

Global Bilgi, bireysel emeklilik ve hayat sigortası sektörünün önde gelen şirketlerinden AvivaSA’yı portföyüne ekleyerek müşteri sayısını 14’e çıkardı.

Global Bilgi, AvivaSA Emeklilik ve Hayat için 20 kişiden oluşan “özel müşteri temsilcisi ekibi” kurdu. Bugüne kadar AvivaSA bireysel emeklilik ve hayat sigortası poliçe sahiplerinden yaklaşık 135 bin müşteriyi arayan “özel müşteri temsilcisi ekibi”, 100 bin müşterinin de bilgi güncellemelerini ve tahsilat aramalarını gerçekleştirdi.

AvivaSA Emeklilik ve Hayat Operasyon ve Teknoloji Yönetimi Genel Müdür Yardımcısı Ömer Kara konu ile ilgili olarak yaptığı açıklamada, “Global Bilgi ile gerçekleştirdiğimiz işbirliği, müşteri memnuniyetimizin devamlılığını sağlamak adına gerçekleştirdiğimiz çalışmaların bir sonucudur. Bu işbirliği sayesinde müşterilerimize hızlı ve kaliteli hizmet sunuyoruz” dedi.

Yurtdışında hizmet veren ilk Türk çağrı merkezi olan Global Bilgi’nin hizmet verdiği diğer müşteriler arasında; Turkcell, Digitürk, Superonline, Bilyoner, BP, Sony Ericsson, İnteltek, Çukurova İthalat, P&G Türkiye, A-Tel, Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu, Milli Eğitim Bakanlığı ve Life: ) yer alıyor.

Ortadoğu, Avrupa ve Afrika’yı içine alan EMEA Bölgesi’nin “En İyi Çağrı Merkezi” seçilen Global Bilgi, 7 bin kişiye istihdam ve 40 milyondan fazla kişiye katma değerli hizmet sağlıyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.