Mango ve Paulo Coelho hayır amaçlı koleksiyon yarattı

Mango & Paulo Coelho ismi altında, İspanyol moda firması ve tanınmış Brezilyalı yazar ikinci kadın tişört koleksiyonlarını tanıttı...

12.10.2009 - 00:00 | MediaCat

Mango & Paulo Coelho ismi altında, İspanyol moda firması ve tanınmış Brezilyalı yazar ikinci kadın tişört koleksiyonlarını tanıttı ve bu tişörtlerin üzerinde ünlü yazar tarafından bağışlanmış olan 6 öz cümle yazılı durumda. Bu mini koleksiyon Mango’nun dünya geneline yayılmış olan mağazalarının büyük çoğunluğunda 8 Ekim tarihi itibariyle satışa sunuldu.

Fiyatı 37 TL olarak belirlenen bu tişörtlerden elde edilecek olan para, yazarın ismiyle anılan Instituto Paulo Coelho organizasyonuna bağışlanacak. Bu modellerin her biri, insani değerleri temel alan ilham verici bir mesajı içeriyor ve bir kitap cildini çağrıştıran özel bir packaging ile birlikte sunuluyor.

Instituto Paulo Coelho, mali kaynakları yalnızca yazarın telif haklarından elde ettiği gelirleri içeren ve kar amacı gütmeyen bir kuruluş olup, kaynaklarını Brezilya toplumunun en mağdur kesimleri için kullanmaktadır: çocuklar ve yaşlılar.

Tişörtlerde bulunan mesajlar şunlardır:

1. When you want something, the whole Universe conspires to help you realize your desire.
2. Everyone has a treasure that is waiting just for them.
3. Love is the key to understanding all mysteries.
4. What is the real "I"? It’s what you are, not what others make of you.
5. The Good Fight is the one that we fight in the name of our dreams.
6. We are responsible for everything that happens in this world.
 

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.