MediaCat

Glamly Digital’e 2 yeni marka

Ajans müşteri portföyünü genişletiyor.

Glamly Digital’e 2 yeni marka

Zade Vital USA ve Marine Kollajen markalarının yeni dönem dijital kreatif iletişim çalışmalarını yürütecek ajansın belirlenmesi için açılan konkur sonuçlandı. Buna göre, konkurdan galibiyetle ayrılan ajans Glamly Digital oldu.

Glamly Digital, işbirliği kapsamında Zade Vital USA ve Marine Kollajen’e yaratıcı projeler, sosyal medya içerik ve topluluk yönetimi, fotoğraf ve video prodüksiyonu, influencer projeleri gibi konularda hizmet sağlayacak.

Son olarak Zade Vital USA ve Marine Kollajen ile el sıkışan Glamly Digital’in portföyünde Atasun Optik, Atasun Optik Kariyer, Öğretmen Ağı, Aksa Elektrik, Aksa Şarj, Pınar Su ve İçecek, Boyner, Amerikan Hastanesi, Koç Üniversitesi Hastanesi, Pardon Boulangerie, Koç Sağlık Yanımda, Koç Healthcare, VKV Sağlık Kuruluşları Kariyer, Marshall Boya, Zipcar Türkiye, Otokoç ve Seluz Fragrances & Flavors gibi markalar yer alıyor.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.