MediaCat

Giyilebilir vegan burger

Future Farm, yeni burgerinin lansmanını sıradışı koşu ayakkabılarıyla yapıyor.

Giyilebilir vegan burger

Bitki bazlı fast-food zinciri Future Farm, menüsünün en yeni üyesi Future Burger 4.0’ın lansmanıyla paralel, çizburger görünümündeki çevre dostu koşu ayakkabısını tanıttı.

MattB Customs tarafından özel olarak tasarlanan ve “Force of Nature” (Doğanın Gücü) adını alan ayakkabıların  üretiminde karbon nötr Hylo spor ayakkabı tabanı kullanıldı; domates ve marulla tamamlanan etsiz bir çizburgerin gerçekçi görüntüsünü oluşturmak içinse Arteza Gouache vegan boyalardan yararlanıldı.

“Ağız sulandıran ve yanıltıcı” bir ürün yaratmayı hedeflediğini belirten tasarımcı, sürecin sonunda ortaya “kişiselleştirmenin spor ayakkabı ve çizburger gibi bir arada hayal edilmesi zor iki şeyi nasıl birleştirebileceğinin mükemmel bir örneği”nin çıktığını belirtti.

Yalnızca iki adet üretilen Force of Nature koşu ayakkabılarının biri Rainforest Alliance’a fon sağlamak amacıyla eBay üzerinden satılacak, diğeri ise Future Farm Instagram hesabından yapılacak bir çekilişle hediye edilecek.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.