MediaCat

GittiGidiyor’dan Gitmesine İzin Verme projesi

Sivil toplum kuruluşları işbirliğiyle hayata geçirilen proje, sorumlu üretim ve sorumlu tüketim konusundaki farkındalığa katkı sunmayı hedefliyor.

GittiGidiyor’dan Gitmesine İzin Verme projesi

E-ticaret sitesi GittiGidiyor, sorumlu üretim ve sorumlu tüketim konusunda ortak bilincin oluşturulmasına katkı sunmak amacıyla Gitmesine İzin Verme projesini hayata geçirdi.

Sivil toplum kuruluşları işbirliğiyle başlatılan Gitmesine İzin Verme projesiyle su tasarrufu, atık yönetimi, enerji tasarrufu ve temiz hava konularında hem üretim hem de tüketim açısından kamuoyunda farkındalığı artırmayı amaçlayan GittiGidiyor platformunu sivil toplum kuruluşlarına açarken, doğaya saygılı ürünlerin daha fazla tercih edilmesini de hedefliyor.

Çevreci Enerji Derneği, Çevre ve Kültür Değerlerini Koruma ve Tanıtma Vakfı, Çöpüne Sahip Çık Vakfı, Doğa Derneği, Temiz Gelecek Derneği ve WWF Türkiye işbirliğiyle hayata geçirilen projede sivil toplum kuruluşlarına mesajlarını iletmeleri ve güçlenmelerini destekleyen bağışları toplayabilmeleri için yeni bir alan açılırken, tüketicilere de GittiGidiyor’da yer alan doğa dostu ürünlere tek bir alanda kolayca ulaşma fırsatı sunuluyor.

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

GittiGidiyor (@gittigidiyor)’in paylaştığı bir gönderi

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.