Roy+Teddy, e-ticaret sitesine yılbaşı uygulaması hazırladı

GittiGidiyor.com, Facebook kullanıcılarına çeşitli ürünlerden hediye fırsatı sunuyor.

28.12.2012 - 11:43 | MediaCat

GittiGidiyor.com’un yılbaşı uygulaması Roy+Teddy’den

GittiGidiyor.com, dijital pazarlama ve sosyal medya ajansı Roy+Teddy ekibi tarafından geliştirilen uygulama ile Facebook kullanıcılarına yılbaşı öncesinde pek çok hediye fırsatı sunuyor.

Kullanıcıların, GittiGidiyor Facebook sayfası üzerinden Facebook bilgileri ile oturum açarak; 2013 yılında yanında olmasını istedikleri bir fotoğrafı ve neden yanında olmalarını istediklerini anlatan 140 karakterlik bir metin göndererek katıldıkları kampanyada, bu gönderim sonrasında en çok puan alan ilk 20 kişiye süpriz hediyeler veriliyor.

Sony Notebook, Samsung Led TV, PlayStation 3, EriccsonYendo cep telefonu, Tablet PC ve çok daha fazlasını kazanma şansını yakalamak için katılımcılar, birbirlerinin uygulama içerisindeki profillerine girerek bu fotoğrafları beğeniyor, paylaşıyor ya da arkadaşlarını profillerine davet edebiliyorlar. Tüm bu sosyal aksiyonlar üzerinden farklı puanlar kazanan kullanıcılar, tüm paylaşımları listeleyebilir ya da lider tablosuna göz atabilirler.

Gittigidiyor.com ve Roy+Teddy’nin ilk ortak çalışması olan bu uygulamaya http://www.facebook.com/gittigidiyor adresinden ulaşılabiliyor.

 

‘Yeni yıl hediyen GittiGidiyor’dan!’ kampanya künyesi:

GittiGidiyor

Satış ve Pazarlama Direktörü: Hakan Kayaman

Marka, Pr ve İletişim Yöneticisi: Banu Betül Güler

Roy+Teddy

Proje Yöneticisi: Arzu Bulut

Art Direktör: Cihan Erel

ActionScript Geliştirici: Emre A.

.Net Geliştirici: Ali Engeloğlu

Sosyal Medya Yönetimi: Roy+Teddy Sosyal Medya Ekibi