Gillette soruyor: Superman nasıl tıraş olur?

Yeni kampanya Man of Steel'den faydalanıyor.

29.05.2013 - 15:21 | Haluk Kasarcı

Gillette soruyor, Superman nasıl tıraş olur?

Haziran ayında vizyona girecek olan ve Superman‘in konu alındığı Man of Steel adlı filmin fragmanı yayınlanalı hayli uzun bir süre oldu. Film vizyona girene kadar hayranları tarafından fragmanın her karesi detaylıca incelenmiş olacak ki, Nerdist.com’da yer alan bir paylaşımda fragmanın başında sakallı görülen Superman’in bir süre sonra tıraş olmuş biçimde görülüyor olması merak uyandırmış. Superman nasıl tıraş olur? Sakalı da kendisi gibi ‘her şeye dayanıklı’ olacağına göre, pek de kolayca değil.

Gillette son kampanyasında tam olarak bu soruya cevap vermeye çalışıyor. HowDoesHeShave.com adresinden ulaşılan YouTube sayfasında yer alan 4 video, ünlü isimlerin ‘tıraş teorilerini’ içeriyor. Aralarında Mythbusters ekibinin ve Big Bang Theory‘nin sevilen oyuncusu Mayim Bialik de yer aldığı teorisyenler Concept One önderliğinde gerçekleştirilen projede fikirlerini paylaşıyor.

Gillette böylelikle özellikle çizgi roman hayranları tarafından merakla beklenen filmin yarattığı buzz’dan faydalanan markalara katılmıştı. Kısa süre önce optik zinciri Warby Parker da filmden esinlenerek sınırlı sayıda üretilen gözlüklerini tanıtmıştı.

Mayim Bialik’in teorisi

Jamie Hyneman ve Adam Savage’ın teorisi

Bill Nye’ın teorisi

Kevin Smith’in teorisi

Kaynak: Advertising Age

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.