MediaCat

Gillette ve FC Barcelona’dan küresel işbirliği

İkili Latin Amerika’daki ortaklığını küresel boyuta taşıyor.

Gillette ve FC Barcelona’dan küresel işbirliği

FC Barcelona’nın resmî tıraş bıçağı sıfatıyla takımla Latin Amerika’yı kapsayan bir ortaklığı bulunan erkek bakımı markası Gillette, işbirliğini küresel boyuta taşıma kararı aldığını duyurdu.

Konuyla ilgili konuşan Gillette Küresel Marka Müdürü Francesco Tortora hem Gillette hem de Barcelona Futbol Kulübü’nün dünyanın en iyisi olma yolunda ilerlerken ortak temel değerleri paylaştığını ve hassaslığın bunlardan biri olduğunu söyleyerek şunları ekledi: “Bu sebeple aramızdaki iş ortaklığının doğal olarak geliştiğini ve uyumlu olduğunu düşünüyoruz. Gillette olarak, dünyanın en popüler sporunu desteklediğimiz ve taraftarlara sevdikleri sporun bir parçası olmak için daha fazla fırsat sunduğumuz için çok heyecanlıyız.”

Barcelona Futbol Kulübü Başkan Yardımcısı ve Pazarlama ve İletişimden Sorumlu Yönetici Manel Arroyo ise işbirliği hakkunda şu yorumda bulundu: “Barcelona Futbol Kulübü olarak, hassasiyet ve keskinlik DNA’mızın temel bir parçası. Sahip olduğumuz yetenekleri daha da geliştirmek, dünyanın en başarılı kulüplerinden biri olarak zirvede kalmamıza olanak sağlıyor. Gillette gibi biz de bir milimetrenin bile fark yaratabileceğine ve bu düzeyde bir hassaslığın maçın kazanılması veya kaybedilmesi noktasında belirleyici olabileceğine inanıyoruz.”

Yeni işbirliği kapsamında Gillette, Barcelona Futbol Kulübü taraftarları için Fcbarcelona.com adresinden bir dijital derleme sunacak. Kulübün yıldız oyuncularının paylaşımları yoluyla, maçlara hazırlanırken hassaslığın idmanlarda nasıl önemli bir rol oynadığını vurgulayacak Sahada Hassaslık Gerektiren Anlar derlemesinin yanı sıra marka, Barcelona Futbol Kulübü’nün tüm dijital ve sosyal kanallarında ve alan tabelalarında da marka mevcudiyetine sahip olacak.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.