GetirBüyük Ramazan’a hazır

GetirBüyük yeni dönem projelerini ve Ramazan'a özel hazırlıklarını paylaştı.

12.04.2021 - 17:32 | Simge Şenses

GetirBüyük Ramazan’a hazır

Hızlı market alışverişi sektöründe 4 binden fazla ürün çeşidiyle 15 ilde hizmet veren ve ağını genişletmeye hazırlanan GetirBüyük, son dönemde gerçekleştirdiği yenilikleri ve Ramazan ayına özel kampanyalarını bugün online gerçekleştirilen basın toplantısında paylaştı.

Mobil üzerinden hizmet veren Getir ve bünyesindeki ek hizmetlerin müşteri talepleri doğrultusunda artık internet sitesi üzerinden de sipariş kabul ettiğinin açıklandığı basın toplantısında GetirBüyük CEO’su Çağlar Ergin, yeni projelerinden GetirBüyük Dijital Semt Pazarı hakkında heyecanlı olduklarını söyledi. Tarladan toplanan taze ürünlerin tüketiciye en fazla 36 saat içinde ulaştırılmasını hedefleyen uygulamanın fiyatlandırmasında pazar fiyatlarının dikkate alınacağı belirtildi.

Ramazan dönemine özel iki Ramazan kolisinin ürün portföyüne eklendiğini belirten Çağlar Ergin, bu bağlamda Kızılay ile yeni bir işbirliğine gittiklerini de duyurdu. Buna göre, tüketiciler indirimli Ramazan kolilerini kendi adreslerine ve sevdiklerinin adreslerine gönderebilecekleri gibi, Kızılay aracılığıyla da tanımadıkları ihtiyaç sahiplerine de ulaştırabilecekler. Ramazan dönemini yollarda geçirecek olan kuryeleri de unutmadıklarını belirten Ergin, kuryelere verilen her online bahşiş tutarında ek bir meblağın şirket tarafından kuryelere ödeneceğini de açıkladı.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.