MediaCat

Gerçek Hindistan’ı keşfetme zamanı

Samsung’dan, gerçek Hindistan’ı tüm dünyaya göstermeleri için gençlere çağrı.

Gerçek Hindistan’ı keşfetme zamanı

Hindistan’da görülecek yerler Tac Mahal ve Ganj Nehri’nden ibarettir, Hindistan mutfağı demek baharat demektir, ülkenin tek eğlencesi de Bollywood ve krikettir… Tüm bu genellemelerin, yabancıların zihnindeki Hindistan’a dair yanlışlar olduğunu düşünen Samsung, hatalı düşünceleri gerçeklerle değiştirmek üzere Y ve Z Kuşaklarını göreve çağırıyor.

Ülkede ajansı Cheil Hindistan’la birlikte hayata geçirdiği #IndiaReadyAction adlı dijital kampanyasıyla marka, gençlerden bir ay süresince gerçek Hindistan’ı gözler önüne seren 60 saniyelik videolar çekmelerini ve bu videoları Instagram hesapları aracılığıyla, Samsung Hindistan hesabını etiketleyerek ve #IndiaReadyAction, #City ve #Theme etiketleriyle paylaşmalarını istiyor. Kültür, yemek, mekân ve eğlence gibi temalarla hazırlanan videoların Samsung cihazlarıyla çekilmesi ya da paylaşılması da gerekmiyor.

Kampanya süresince Instagram’da yer bulacak paylaşımlardan bir de harita çıkarılacak. Y ve Z Kuşaklarının gözünden gerçek Hindistan’ı yansıtacak bu harita, hazırlanan bir mikro sitede yer alacak.

Marka ayrıca gençlere daha iyi videolar hazırlamaları için Instagram işbirliğiyle bir de atölye çalışmasına imza atacak.

Samsung olarak Hindistanlı gençleri yeni video yaratım akımına dahil olmak ve ülkeleri hakkındaki önyargıları yıkmak adına harekete geçirmek istediklerini belirten Samsung Hindistan CMO’su Ranjivjit Singh, kampanyayla aynı zamanda gençlere kendilerini ifade etme olanağı sağladıklarını da söylüyor. Ranjivjit, “Yeni ürünlerimiz Galaxy A akıllı telefonlar ve akıllı televizyonlar da insanları selfie döneminden, daha sahici ve anlamlı ilişkiler kurabilecekleri hayat dönemine geçmelerine olanak tanıyor” diye de ekliyor.

Kampanya kapsamında her hafta yedi katılımcıya Galaxy A70 hediye edilecek, kampanyanın sonunda ise en ilginç 20 video da Galaxy A80 ve 43 inç Smart TV ile ödüllendirilecek.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.