MediaCat

Gerçek değer nedir?

Hayat Holding’den değer kavramını düşünmeye davet eden kampanya.

67 şirketiyle 6 farklı sektörde faaliyet göstererek yurtiçi ve yurtdışında 100’ü aşkın ülkede tüketicilerle buluşan Hayat Holding‘in herkesi “değer” kavramını düşünmeye davet eden reklam kampanyası ekranlardaki yerini aldı.

Hızlı tüketim sektöründeki grup şirketlerinden Hayat Kimya’nın Molped, Molfix, Papia, Bingo gibi markalarıyla reklam kampanyalarına imza atan Hayat Holding’in bu kez holding kimliğiyle yayınladığı kampanyada, hiçbir başarının gezegene ve insanlığa sunulan değerden daha önemli olamayacağının altı çiziliyor.

Değer sözcüğünün metaforik bir biçimde işlendiği reklam filmi, izleyicileri gerçek değerin ne olduğu üzerinden düşünmeye davet ediyor. Holding’in dünyadaki milyarlarca insanın ortak ihtiyaçlarını anlayan ve karşılayan güvenilir kuruluş olduğu algısının, grup şirketlerinin başarılarıyla somutlaştırıldığı filmin sonunda, holdingin faaliyetlerine geçtiğimiz yıl başlayan Hayat Finans’ın arkasındaki güç olduğu mesajı da veriliyor.

Yaratıcı süreçleri 4129Grey imzası taşıyan filmin yönetmenliğini Koray Ağzıyağlı üstleniyor.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.