MediaCat

Genna, hayatının ilanını yaptı

Tam hizmet ajansı olarakfaaliyet gösteren Genna, kendisini “Hayatımızın İlanı” başlıklı ilginç bir reklam kampanyasıyla tanıtıyor.

Genna, hayatının ilanını yaptı

Tam hizmet ajansı olarak faaliyet gösteren Genna, kendisini “Hayatımızın İlanı” başlıklı ilginç bir reklam kampanyasıyla tanıtmaya başladı.

Kampanyada kullanılan ve tüm ajans ekibinin; sokak, berber, restoran, köy kahvesi, AVM gibi tüketicinin günlük hayatta zaman geçirdiği mekanlarda objektife yakalandığı fotoğraflar, sıkça dile getirilen “reklamcıların halkı tanımadığı” iddiasına cevap veren bir nitelik taşıyor. “Biz her gün sizin müşterilerinizle birlikteyiz.” diyerek tüketiciyle iç içe olduğunu dile getiren ajans, “Sizi de birgün bize bekleriz.” çağrısıyla reklamcısını arayan müşterilere sesleniyor.

“Hayatımızın İlanı” kampanyasına her hafta birkaç yeni ilan daha ekleniyor. Böylece kampanya, 50’ye yakın ilan çeşitlemesiyle de reklamcılık tarihinde “self promotion” olarak bir ilk olmaya hazırlanıyor.

Künye:
Yaratıcı Yönetmen:
Ender Emiroğlu
Reklam Yazarı: Bülent Yılmaz
Sanat Yönetmeni: Burak Akıncıoğlu
Fotoğraf: Ersin İleri
Stratejik planlama: Yunus Baran
Müşteri ilişkileri: Canan Karcı Özsoy, Eren Kolbek
Medya ajansı: Speed
Medya: Gazete, dergi, dijital

 

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.