MediaCat

Generali Sigorta’ya yeni CEO

Generali Sigorta’da CEO ve genel müdür olarak görev alacak isim belli oldu.

Generali Sigorta’ya yeni CEO

Generali Sigorta’da üst düzey bir atama gerçekleşti. Buna göre, Generali Sigorta’nın yeni CEO ve genel müdürü Sylvain Ducros oldu.

Sigorta ve reasürans sektöründe yaklaşık 20 yıllık deneyime sahip olan Sylvain Ducros, 1975 yılında dünyaya geldi. 1990 yılında Institut de Sciences Financières et d’Assurance-ISFA Aktüerya ve Finans mezunu olan Ducros, aktüerya bilimleri alanında yüksek lisans eğitimini tamamladı. AXA Grup bünyesinde hem Avrupa hem Güney Doğu Asya’da hayat dışı kuruluşlarda baş aktüer, finanstan sorumlu genel müdür yardımcılığı ve teknikten sorumlu genel müdür yardımcılığı gibi üst düzey pozisyonlarda bulunan Ducros, bu görevlerde hayat dışı sigortacılık alanında ürün geliştirme, fiyatlandırma, underwriting, hasar, reasürans, finans, yatırım, risk yönetimi, rezerv alanlarında deneyim edindi. Ducros, AXA Grup bünyesindeki son görevinde finanstan sorumlu genel müdür yardımcılığı ve teknikten sorumlu genel müdür yardımcılığı sorumluluklarına ek olarak, Endonezya’daki Mandiri AXA General Insurance Bhd’nin yönetim kurulu üyeliğini de üstlendi.

Geçtiğimiz yıl Tayland’da Roojai.com Finanstan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapan Ducros, Generali Sigorta’daki görevlerine 14 Eylül tarihi itibarıyla başladı.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.