MediaCat

Generali Sigorta’da üst düzey atama

Şirkette genel müdür yardımcısı olarak görev alacak isim belli oldu.

Generali Sigorta’da üst düzey atama

Ülkemizde 150 yıldan uzun süredir faaliyet gösteren Generali Sigorta’da üst düzey bir atama gerçekleşti. Buna göre, Generali Sigorta Teknik ve Reasüranstan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Suat Oruç oldu. Oruç, yeni görevinde Generali Sigorta’nın oto sigortaları ve hasar, oto dışı bireysel ve KOBİ sigortaları, oto dışı hasar, kurumsal oto dışı sigortaları ve reasürans, kurumsal satış, aktüeryal fiyatlandırma ve tarife yönetimi, ürün yönetimi ve proje yönetimi departmanlarının sorumluluğunu üstlenecek.

Generali Sigorta Teknik ve Reasüranstan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Suat Oruç, lisans eğitimini 1993 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi Gemi İnşaatı ve Gemi Makineleri Mühendisliği Bölümü’nde tamamladı. 2012 yılında Stratford Üniversitesi’nde pazarlama alanında ve American Institute of CPCU’da Chartered Property Casualty Underwriter (CPCU) ve Associate of Reinsurance (ARe) eğitimlerini tamamlayan Oruç, kariyerine 1993 yılında Mapfre Sigorta’nın teknik departmanında başladı. Kariyeri boyunca sigorta sektörünün çeşitli alanlarında çalışan Oruç, son olarak Ergo Sigorta A.Ş.’de UW, hasar, operasyon, reasürans, aktüeryal fiyatlandırma ve tarife yönetiminden sorumlu yönetim kurulu ve icra kurulu üyesi görevini yürütüyordu.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.