Generali Sigorta yeni yerinde

Generali Sigorta, faaliyetlerini Barbaros Plaza’daki yeni ofisinde sürdürecek.

28.02.2018 - 08:50 | MediaCat

Generali Sigorta iletişim ajansını seçti

Ülkemizde 150 yılı aşkın süredir faaliyet gösteren Generali Sigorta, “Bildiğin Gibi Değil” mottosu ile yaşadığı dönüşümün ilk adımı olarak ofislerini yeniledi. Geçmişte Şişli ve Beşiktaş’ta iki ayrı ofiste hizmet sunan Generali Sigorta, bundan sonra faaliyetlerini Beşiktaş Dikilitaş’ta bulunan Barbaros Plaza’da sürdürecek.

Her alanın esnek kullanımına imkân tanıyan mobil ve modern planlaması ile daha fazla toplantı odası, alternatif çalışma ve dinlenme alanları, temiz masa ve kâğıtsız politikalarla desteklenen daha yeşil ve çevre dostu özelliklere sahip ofisin açılışı, 22 Şubat tarihinde 185 çalışanın katıldığı özel bir buluşma ile gerçekleşti.

Generali çalışanları, yeni ofis ortamıyla, akıllı çalışma ve farklı çalışma saatlerini tamamen destekleyen çalışma esnekliğinden yararlanacak.

Generali Sigorta yeni yerinde

“Generali olarak; müşterilerimiz, acentelerimiz, çalışanlarımız ve faaliyet gösterdiğimiz toplumda hakkımızda ‘Bildiğin Gibi Değil’ dedirtmek istiyoruz” diyen Generali CEO’su Maurizio Pescarini, çalışanlarının da ‘Bildiğin Gibi Değil’ diyebilmesinin, işveren ve çalışan arasındaki geleneksel iş ilişkisi konseptini alt üst etmek anlamına geldiğini söyleyerek, çalışanlarını kontrol etmek yerine onlara tam yetki verdiklerini belirtti. Yeni ofis düzeninin Türkiye’deki yeni stratejilerinin uygulanmasında temel bir adım olduğunu düşündüğünü söyleyen Pescarini, işyerinin mecburen bulunulan bir alandan ziyade, hayatın keyif veren bir parçası olması gerektiğinin altını çizdi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.