MediaCat

Geleceğini seç

AK Parti’nin Black Mirror esintili reklam filmi yayında.

Geleceğini seç

Seçimlere kısa süre kala AK Parti, Black Mirror: Bandersnatch esintili interaktif bir reklam filmi yayınladı.

Yerel seçimlerin düzenleneceği 31 Mart tarihinde geçen ve yeni bir buluşa imza atan genç bir yazılımcının öyküsü üzerinden ilerleyen filmde gencin oy kullanması ve kullanmaması ihtimalleri masaya yatırılıyor. Gencin sandığa gitmemesiyle birlikte ülkenin sokak olayları, akaryakıt krizi ve işsizlikle birlikte kaosa sürükleneceği mesajına, sandığa gitmesi halinde yaşanacak olumlu gelişmeler eşlik ediyor.

Geleceginisec.com adlı mikro sitede ise izleyiciyi çok çeşitli seçenek ve neticeleri bekliyor. Örneğin, seçimleri AK Parti haricinde bir partinin kazandığı ihtimalde 2024 Türkiye’sinde benzin bulamayan vatandaşın isyanına yer veriliyor. Son model arabaları olmasına karşın benzin bulamayanlar, hükümetten bu duruma bir çözüm üretmesini bekliyor. Gencin sandığa gidip, oyunu AK Parti’ye vermesi ve AK Parti’nin de seçimlerden zaferle ayrılması durumunda ise 2023 hedeflerine ulaşan ve dünyanın en güçlü 10 ekonomisi arasına giren Türkiye’de gencin buluşu da hayata geçirilmiş oluyor.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.