MediaCat

Geleceğin kadın liderleri

P&G tarfından bu yıl dördüncüsü gerçekleştirilen programa son başvuru tarihi 28 Ekim 2019.

Geleceğin kadın liderleri

Üniversite öğrencilerini iş hayatına hazırlamak amacıyla P&G tarafından üç yıl önce başlatılan Geleceğin Kadın Liderleri programı bu yıl da sürüyor. Daha fazla sayıda kadının FMCG sektörünün satış departmanlarında kariyer imkânı yakalamasını sağlamak için marka yönetimi, pazarlama stratejileri, satış planlama gibi alanlarda eğitim sunan programda P&G’nin üst düzey yöneticileri öğrencilerle bir araya gelerek deneyimlerini paylaşacaklar.

Üniversitelerin üç ve dördüncü sınıflarında okuyan kız öğrencilerin kabul edilecekleri programda öğrencilerin akademik hayatta öğrendikleri teorik bilgileri iş hayatında nasıl uygulayabileceklerini öğrenmek üzere farklı etkinlikler düzenlenecek. 5 – 6 Aralık 2019 tarihlerinde P&G İstanbul Kampüsü’nde gerçekleştirilecek programda katılımcılar FMCG sektöründe markanın pazara girişi ve satış stratejilerini belirlemeyi ve satışın dijital dünyasını keşfederek P&G’nin sürdürülebilirlik konusundaki projelerini tecrübe etme şansı yakalayacaklar. Programa seçilen kişiler, sonraki süreçte yazılı test ve mülakatlara dahil olarak P&G’de işe giriş süreçlerini hızlandırabilecekler.

Programa katılmak isteyenler başvurularını 28 Ekim 2019 tarihine kadar buradan yapabilirler.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.