Geçtiğimiz hafta en çok izlenen viral kampanyalar

Geçtiğimiz haftanın en çok izlenen viral kampanyalarında yine komedi unsuru dikkat çekiyor.

12.09.2011 - 00:00 | MediaCat

Geçtiğimiz haftanın en çok izlenen viral kampanyalarında yine komedi unsuru dikkat çekiyor. Komedinin yanı sıra, Jenifer Lopez ve Lady Gaga gibi dünyaca ünlü yıldızların reklamlarda yer alması viral kampanyaların izlenme oranını artırıyor.

1. Jenifer Lopez kimliğini unutursa bina girişinde sorun yaşamayacağını düşünürsünüz. Peki, onu tanımamakta ısrarlı bir güvenlik görevlisiyle karşı karşıya kalırsa ne olur? Geçtiğimiz hafta McCann Erickson New York’un hazırladığı bu viral kampanya 2 milyonun üzerinde izlenmiş.

2. Kia için hazırlanan viral video fantastik bir ortamda geçiyor. David & Goliath’ın hazırladığı reklam geçtiğimiz hafta en çok izlenen 2. video olmuş.

3. Sony Playstation için hazırlanan bu video hem oyunların yeni özelliklerini hem de Sony çalışanının hevesini gözler önüne seriyor hem de komik bir üslupla.

4. The Viral Factory’nin hazırladığı viral kampanyada farklı danslarla son 100 yılın moda tarihinde kısa bir gezi yapıyoruz.

 5.Google Creative Labs’ın, Chrome tanıtımı için hazırladığı bu viral kampanyada Lady Gaga "küçük canavarlar"ıyla nasıl iletişim kurduğunu gösteriyor.

6.Wieden & Kennedy’nin Heineken için hazırladığı videoda uzun bıyıklı birini görüyoruz. Bu bıyık pek çok yerde sakil dursa da sık rastlanmayan yerlerde mükemmel görünebiliyor.

7. California Universal Stüdyoları’nda beş günde çekilen bu viral kampanyayı Ben Conrad yönetmiş. Robotik köpek balıkları ve zombiler gibi Hollywood’un önemli araçlarını kullanan video geçtiğimiz haftada en çok izlenen viral kampanyalar arasında yer alıyor.

8. Duck markasının hazırladığı bu video stop motion’ı kullanıyor. Bunun yanı sıra, komedi unsurunu da kullanan video "Stuck On Duck Video Project"in bir parçası.

9. Ogilvy Brezilya’nın Burger King için hazırladığı bu viral kampanya yemekle insanın arasındaki romantik ilişkiye muzip bir şekilde dikkat çekiyor.

10. Evian’ın sevimli bebekleri kay kay yaparken gösterdiği ve genç olma vurgusunu yaptığı viral kampanya uzun süredir haftanın en çok izlenen viral kampanyaları listesinde yer almaya devam ediyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.