MediaCat

Garanti’den 12 Cesur Yürek için destek çağrısı

Marka, #ÇakBiBeşlik etiketiyle herkesi millilere destek vermeye çağırıyor.

Garanti’den 12 Cesur Yürek için destek çağrısı

Garanti Bankası, Türk basketboluna 17 yıldır verdiği desteği yeni bir reklam kampanyasıyla sürdürüyor.

Tıpkı diğer spor branşlarında olduğu gibi basketbolda da hem oyuncular hem de seyirciler için moral vermenin, sevinci paylaşmanın ve takım dayanışmasının simgesi olan “çak” hareketinin #ÇakBiBeşlik sloganıyla vücut bulduğu kampanyanın ilk filmi, 16 – 26 Ağustos 2018 tarihlerinde Hamburg’un evsahipliği yapacağı 13’üncü Tekerlekli Sandalye Basketbol Dünya Şampiyonası’nda mücadele edecek 12 Cesur Yürek için yayınlandı.

İlk olarak Türkiye Tekerlekli Sandalye Basketbol Erkek Milli Takımı’na destek çağrısı ile hayata geçirilen kampanya, 22 – 30 Eylül 2018 tarihlerinde FIBA Kadınlar Basketbol Dünya Şampiyonası’nda mücadele edecek olan A Milli Kadın Basketbol Takımı için hazırlanacak Potanın Perileri filmi ile devam edecek.

Garanti'den 12 Cesur Yürek için destek çağrısıGaranti Bankası Kurumsal Marka Yönetimi ve Pazarlama İletişimi Direktörü Elif Güvenen konuya ilişkin değerlendirmesinde, Garanti Bankası olarak tüm Türkiye’nin millilerimizin yanında olduğunu onlara bir kez daha hissettirmek amacıyla özel bir reklam kampanyası hazırladıklarını belirtti.

Elif Güvenen, kampanyanın ilk reklam filmini basketbolda oyuncuların ve seyircilerin kenetlenip bir olduklarını gösteren, en anlamlı hareketlerden biri olan “çak” hareketi üzerine kurguladıklarını ve klasikleşen bu hareketi 12 Cesur Yürek turnuvaya giderken büyük bir destek hareketine dönüştürmeyi hedeflediklerini söyledi. 

12 Cesur Yürek’e turnuvada başarı dileklerini sunan Güvenen, Türkiye’nin gücünü göstermek için herkesi #ÇakBiBeşlik etiketiyle kampanyaya katılmaya, desteklerini paylaşmaya ve basketbol coşkusunu birlikte yaşamaya davet etti.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.