Garanti Shop & Miles’ı yeniledi

Shop&Miles müşterileri, aynı anda iki karta sahip olacak, daha çok mil kazanıp daha çok uçarken, seyahat ve...

18.05.2009 - 11:38 | MediaCat

Shop&Miles müşterileri, aynı anda iki karta sahip olacak, daha çok mil kazanıp daha çok uçarken, seyahat ve concierge hizmetlerinden faydalanacak…

Garanti Bankası; yapılan alışverişlerin yanı sıra, başta THY olmak üzere Star Alliance üyesi 24 havayolundan kazanılan uçuş millerinin alışveriş milleriyle birleştiği tek kart olan, bu özelliğiyle 9 yıldır sektörde en çok ve en hızlı mil kazandıran programı Shop&Miles’ı yenileyerek, müsterilerine yeni ayrıcalıklar sunuyor. Garanti, yenilik kapsamında, biri American Express, diğeri MasterCard logolu ve birbirini tamamlayan iki Shop&Miles kartı vererek müşterilerine daha fazla mil ve fırsat kazandırıyor.

American Express’in prestij ve gücünü, MasterCard’ın temassız ödeme teknolojisi PayPass deneyimiyle bir araya getiren Shop&Miles, müşterilerine bundan böyle iki kredi kartını aynı anda sunacak. Shop&Miles kullanıcıları, MasterCard logolu kartlarıyla dünyanın her yerinde rahatça alışveriş yapmanın yanı sıra, 1 TL’lik alışverişlerinde 1 mil kazanacak. Ayrıca, Master Card’ın PayPass özellikli çipi sayesinde 35 TL’nin altındaki tutarlar için bozuk para taşımadan özgürce alışveriş yapıp mil kazanmaya devam edecek. American Express logolu Shop&Miles kart ise sunduğu prestijli hizmetler ve ayrıcalıklara ek olarak, yapılan alışverişlerde %25 oranında daha fazla mil kazanma şansı sunacak.

Garanti Bankası aynı zamanda Shop & Miles kullanıcılarının en çok harcama yaptıkları sektörler olan havayolu, otel, seyahat, restoran ve giyimde %50 indirim, yurtdışındaki seçkin markalarda ise 2 kat mil kazandıracak.

Yeni kartlar, “Avans Mil” ve Türkiye’de ilk kez “Hediye Mil” özelliğiyle sunuluyor…

Yenilenen Shop&Miles kartlar, kolay mil kazandırmanın yanı sıra kart sahiplerinin milleri yetmese hatta olmasa bile bedava uçabilmesini sağlayan iki yeni özelliği bünyesinde barındırıyor. Yeni Shop&Miles Card sahipleri, Avans Mil özelliğiyle, diledikleri kadar mili önceden alıp seyahatlerini gerçekleştirebilecek, aldıkları mili 1 yıl boyunca kazandıkları millerle tamamlayabilecek. Türkiye’de bir ilk olan “Hediye Mil” uygulamasıyla, harcama ortalamalarına uygun bir tutar üzerinden verecekleri söze karşılık, 100.000 mile kadar hediye mil alabilecek. Kart sahipleri “Hediye Mil” uygulamasıyla, 1 yıl boyunca yapacakları harcamalardan mil kazanmaya devam ederken, dilediği zaman dünyadaki dilediği noktaya Shop&Miles ayrıcalıklarıyla seyahat edebilecek.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.