Garanti Bankası’na iki ödül birden

Global Finance tarafından bu yıl 8. kez gerçekleştirilen "Dünyanın En İyi Bankaları" değerlendirmesinde...

17.11.2008 - 15:44 | MediaCat

Garanti Bankası, dünyanın en saygın iş ve finans dergilerinden Global Finance tarafından bu yıl 8. kez gerçekleştirilen “Dünyanın En İyi Bankaları” değerlendirmesinde 2 ödüle layık görüldü. garanti.com.tr, dünyadaki tüm bankalar arasında, “En İyi Bireysel Kredi Sitesi” ve “En İyi Bütünleşik Bireysel Banka Sitesi” kategorilerinde birinci seçildi. Garanti, ödülünü, New York’ta düzenlenen bir törenle aldı.

Garanti Bankası Genel Müdür Yardımcısı Fuat Erbil, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “Garanti, internet bankacılığında %27 pazar payı ve 1.2 milyonun üzerindeki müşteri sayısıyla şu anda pazar lideri. Bankanın nakit çekme dışındaki işlemlerinin %62’si internet bankacılığı aracılığıyla gerçekleştiriliyor. Sunduğumuz tüm ürünlerin %30’u da şubesiz kanallardan satılıyor. Citibank, HSBC, Wells Fargo, Bank of America gibi dünyanın en büyük bankalarının katıldığı bu yarışmada birinciliği elde etmek, bizim için son derece gurur verici.” dedi.

Garanti Bankası, geçtiğimiz Ağustos ayında, yine Global Finance tarafından yapılan Avrupa’nın En İyi İnternet Bankaları değerlendirmesinde, 4 kategoride toplam 10 ödüle layık görüldü. Böylece Garanti, uluslararası rakiplerini geride bırakarak Avrupa’da En Fazla Ödül Alan Banka unvanını elde etti.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.