MediaCat

Yeni yılda sevgi ve mutluluktan başka bir arzunuz?

Garanti Bankası’nın yeni yıl filmi yayında.

Yeni yılda sevgi ve mutluluktan başka bir arzunuz?

2019’a sayılı gün kala, Garanti Bankası, yeni reklam kampanyasında Ugi’ye eşlik eden Ayhan Sabit ve ailesinin yer aldıkları yeni yıl filmini yayınladı. 2019’u hep birlikte karşılamaya hazırlanan Sabit Ailesi’nin sofrasının tek eksik üyesi Ugi’nin kabuslarına kısa bir yolculuk yapan reklam filmi, Ayhan Sabit cephesinden gelen beklenmedik bir gelişmeyle mutlu sona ulaşıyor.

Markanın yeni reklam filmi hakkında konuşan Garanti Bankası Kurumsal Marka Yönetimi ve Pazarlama İletişimi Direktörü Elif Güvenen şu yorumda bulundu:

“Tüm sene boyunca Ayhan Sabit’le Ugi’nin tatlı çekişmesine şahit olduk. Ugi’nin Duygu ile birlikte Garanti Bankası’nın hayatı kolaylaştıran çözümlerini Ayhan Sabit’e sevdirmeye çalıştığı reklam kampanyamızın bu filminde ise yeni yılın aynı sofra etrafında toplanmamızı sağlayan, umut veren, yüzümüzü gülümseten tarafını göstermek istedik. Teknolojiyi sevdiren banka olarak bu sefer önce sevgimizi birbirimize gösterelim diyerek, bu filme özel mottomuzu ‘Yeni yıl sevgi ve mutluluk dolu olsun, başka bir arzumuz yok’ olarak belirledik. Ve ortaya hem yeni yıl ruhunu yansıtan hem de Ayhan Sabit’in hiç bilmediğimiz bir yönünü gösterdiğimiz eğlenceli ve duygusal bir film çıktı. İzleyenlerimiz de bu sefer yeni yılın o büyülü etkisiyle ‘aksi’ Ayhan Sabit’in gerçek hislerini görme fırsatını buldular. Yeni yıl sofrasının birleştirici gücüyle yüzlerde tebessüm oluşturmayı hedeflediğimiz bu filmimiz vesilesiyle biz de Garanti Ailesi olarak sevginin gücüyle sarmalanmış, mutlu anlarla dolu, renkli bir yıl diliyoruz.”

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.