Garanti Bankası ve TOSYÖV girişimci adaylarını eğitecek

Eğitimler, KOSGEB’in “Girişimcilik Destek Programı” kapsamında yapılacak.

24.04.2012 - 00:00 | MediaCat

Garanti Bankası ile TOSYÖV (Türkiye Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeler, Serbest Meslek Mensupları ve Yöneticiler Vakfı), iş dünyasına yeni girişimciler kazandırmak, üretim ve istihdamı artırmak amacıyla güç birliği yapacağını açıkladı.

KOSGEB’in “Girişimcilik Destek Programı” kapsamında TOSYÖV’ün verdiği “Uygulamalı Girişimcilik Eğitimleri”nin destekleneceği işbirliğiyle, geleceğin girişimcileri eğitilecek. Yıl sonuna kadar Adana, Ankara, Bursa, Denizli, Gaziantep, İzmir, Konya, Malatya ve Ordu’dan seçilecek 30’ar girişimci adayı, ücretsiz eğitimlerden yararlanacak.

TOSYÖV uzman ve eğitmenleri tarafından verilecek 60 saatlik ders programı, sınıf içi eğitimlerin yanı sıra atölye çalışmalarını da içerecek. %80 devam zorunluluğunun bulunduğu eğitimin sonunda, girişimci adaylarına “Uygulamalı Girişimcilik Eğitimleri Sertifikası” verilecek. Eğitimde hazırlayacakları iş planıyla KOSGEB’e başvurabilecek katılımcılar, onay almaları halinde, 27.000 TL’ye varan hibe ve 70.000 TL’ye varan faizsiz kredi imkânlarından faydalanabilecek.

 

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.