Game of Thrones’ta nerede kalmıştık?

Chatbotunuz GoTbot hafızaları tazelemek için burada.

04.07.2017 - 14:31 | Arzu Nilay Kocasu

Game of Thrones'ta nerede kalmıştık?

Sevenlerini bir yıl kadar bir süre beklettikten sonra nihayet yedinci sezonuyla ekranlardaki yerini almaya hazırlanan Game of Thrones evreninde yaşananları ne kadar hatırlıyoruz? Onca savaşın ve entrikanın ardından kimler ölü, kimler hayatta; aradan geçen o kadar yılın ardından kimler kaç yaşında ve belki de her Game of Thrones severin bilmeyi hak ettiği bir soru: Hodor’un en sevdiği kahvaltılık gevrek ne?

Neyse ki artık tüm bu sorular ve daha fazlası için bir chatbot var.

Game of Thrones'ta nerede kalmıştık?

Game of Thrones'ta nerede kalmıştık?Aylık 1,2 milyar aktif Facebook Messenger kullanıcısıyla, chatbot’ların çok büyük bir potansiyel kitlesi olduğunu söyleyen Londralı reklam ajansı Catch’in hazırladığı GoTbot; Jon Snow’un lakaplarından Hodor’un en sevdiği kahvaltılık gevreğe kadar bir Game of Thrones severin merak edebileceği (veya aklına bile gelmeyecek) pek çok bilgiyi barındırıyor.

Chatbot’un cevaplamadığı sorular arasındaysa, tahmin edilebileceği üzere, gelecek kralın kimliği de dahil olmak üzere spoiler kategorisine girecek tüm bilgiler yer alıyor.

Game of Thrones’un yeni sezonundan önce unuttuklarını yeniden hatırlamak isteyenler, GoTbot’a sorularını buradan sorabilirler.

Kaynak: Mashable

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.