MediaCat

Galaxy Z Flip5 şehre indi

Samsung Türkiye’den dikkat çeken açıkhava kampanyası.

Galaxy Z Flip5 şehre indi

Samsung Türkiye, tasarımında estetik ve ergonominin ön planda tutulduğu yeni modeli Galaxy Z Flip5’in tanıtımını Nişantaşı, Levent ve Harbiye sokaklarında boy gösteren CGI destekli açıkhava kampanyasıyla yaptı.

Samsung Galaxy Z Flip5’in katlanabilme özelliğinin CGI tekniği ile görsel bir şova dönüştürüldüğü videoda kullanılan teknikler Galaxy Z Flip5’in maharetlerini gösterebilmek için titizlikle hazırlandı. Blender programı sayesinde telefonun dışını modelleyen CGI sanatçısı Bulut Şahin, açılıp kapanabilen bir rigging sistemini görüntüye entegre etti. Bu sayede telefonun gerçekçi bir şekilde hareket etmesi sağlandı.

Işıkların ayarlanması, güneş açısının belirlenmesi ve çeşitli nesnelerin yerleştirilmesi ile CGI dünyası gerçek hayatla bütünleşti. Hareketli kamera teknikleri, görüntülerin track edilmesi ve dijital kamera ile aynı hareketleri takip eden bir kamera sistemi oluşturulması gerçekçilik duygusunu bir üst mertebeye çıkarttı.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Samsung Türkiye (@samsungturkiye)

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.